İhtiyaç Kredisi Garanti

İhtiyaç Kredisi Garanti

/
/
/
1 görüntüleme

İhtiyaç Kredisi Garanti

Acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek için günümüzde bankalar ve diğer bazı kurumlar, vatandaşlara yardımcı oluyorlar. Nakit ihtiyaçlarında özellikle ihtiyaç kredisi kullanma imkânı cazip geliyor. Krediyi kullandıktan sonra, 24 ay boyunca zorlanmadan borcu ödeme fikri, acil paraya ihtiyacı olanların ilgisini çekerken, bu kredinin nereden ve nasıl kullanılabileceği sıklıkla araştırılıyor.

Bu konu hakkında diğer ayrıntılar için bu linkten faydalanabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Garanti Bankası

Acil ihtiyaçlarda elbette akıllara gelen ilk ve en güvenli kurum bankalar oluyor. Bilindiği üzere bankalar müşterilerine kredi kullandırmak için bazı kampanyalar düzenliyorlar ve maaş müşterileri başta olmak üzere müşterilerine kolaylıklar sağlıyorlar. Eğer bir bankanın maaş müşterisi iseniz ve bu banka ile yaptığınız çalışmalar düzenli ise, banka size herhangi bir belge talebinde bulunmadan anında 5000 TL kredi kullandıracaktır. Bu kredinin vadesi 24 aydan başlamakla beraber dilerseniz bu vadeyi 36 ay veya 48 aya kadar yükseltmek de mümkün.

Bankaların kredi vadeleri, bankanın kendi çalışma prensiplerine göre değişmektedir. Ödemelerinizin düzenli olması için vade gününü ve süresini kredi kullanma esnasında müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Ancak bankaların maaş müşterisi değilseniz veya çeşitli sebepler ile kredi notunuz düşükse, bu durumda yine başka bankalardan ihtiyaç kredisi kullanma şansınız var.

Telefon Hattının Üzerinden Nakit Kredi Kullanmak

Son zamanlarda telefon operatörleri üzerinden nakit kredi kullanma seçeneği de yaygınlaşmaya başladı. Bunun için herhangi bir telefon operatöründen faturalı bir hatta sahip olmanız gerekiyor. Ancak bu faturalı hattı en az 6 ay boyunca kullanıyor olmanız ve telefonun fatura ödemelerinde herhangi bir aksama bulunmaması şartı var.

Telefon hattının üzerinden kredi kullanmak için bayiler aracılık ediyorlar. Bunun için sizin faturalı telefon hattınızın üzerinden değeri 4500 veya 5000 TL olan bir telefon alınmış gibi gösterilerek, size telefon yerine telefonun parası nakit olarak veriliyor. Sonrasında aldığınız bu para, telefon taksiti öder gibi faturanıza yansıtılıyor. Ve siz her ay telefon taksiti öder gibi aldığınız nakit paranın taksitlerini ödüyorsunuz. Ancak bu işlemi yaparken dikkatli olmalı, tanımadığınız telefon bayileri ile böyle bir alışveriş yapmamalısınız.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

Sen de yorum yap

Kredisiz Borç Para