Ziraat Katılım Bankasından Kredisiz Nakit Desteği!

Ziraat Katılım Bankasından Kredisiz Nakit Desteği!
Ziraat Katılım Bankasından Kredisiz Nakit Desteği!

Tüm nakit ihtiyaçlarınız için Ziraat Bankası size nakit desteği sunuyor. Özellikle faizsiz kredi denildiğinde akla ilk gelen katılım bankaları son derece uygun ve sizi zora sokmayacak finans desteği sunmaktadır.

 Ziraat Katılım Bankası Kredisiz Finans Desteğinin Detayları

 Bu finans desteği sayesi tüm ihtiyaçlarınız için gerekli maddi yardım Ziraat Katılımdan geliyor. Bu finans desteği sadece ihtiyaç kredisi olarak değil, diğer kredi türlerinde de karşınıza çıkıyor. Bu finans desteğinin ayrıntıları ise şu şekildedir. Şöyle ki, her türlü ihtiyacınız için 48 ay vade ile kredi imkanı sunulurken, banka sizden aylık %1.15 oranında kar payı tahsil ediyor. Bu kar payı talep edilen finansman tutarı ve istenilen vadeye bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

 İhtiyaç Finansmanı İçin Gereken Belgeler

 Bu finansman desteğine başvurabilmek için sizden istenen sadece nüfus cüzdanınız veya ehliyet ve pasaportunuz, ayrıca gelirinizi beyan eden belge ve evraklar, müşterinin adresi teyit etmek adına ikametgah belgesi veya son onun yerine su, elektrik ve doğalgaz faturanız yanınızda bulunmalıdır. Bazı durumlar da banka finans desteğine başvuran müşterilerinden kefil de isteyebilmektedir. Bu durum söz konusu olduğun da aynı şekilde aynı belge ve evraklar kefil için de istenmektedir.

 Ziraat Katılım İhtiyaç Finansmanı Hesaplama

 Diyelim ki bankadan ihtiyaç finansmanı olarak 20.000 TL talep ettiniz ve bunu 36 ay vade ile ödemek istiyorsunuz. Bu durumda aylık olarak ödeyeceğiniz tutar 709 TL olacaktır.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica