Türkiye Finans’Tan Genel İhtiyaç Finansmanı! İhtiyaç Finansmanı

Türkiye Finans’Tan Genel İhtiyaç Finansmanı!  İhtiyaç Finansmanı
Türkiye Finans’Tan Genel İhtiyaç Finansmanı! İhtiyaç Finansmanı

 Katılım Bankacılığına uygun olarak verilen ihtiyaç finansmanını, her türlü ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Türkiye’de köklü hizmetler sunan Türkiye Finans Katılım Bankası, bireysel ihtiyaçlarınız için gerekli olan finansmanı sağlamaktadır.

 Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından sunulan ihtiyaç finansmanı için yapılacak olan başvuru süreci hem çok kolay hem de çok hızlıdır. İsteklerinizi ya da ihtiyaçlarınızı ertelemenize gerek kalmadan, uygun koşullarda alacağınız Türkiye Finans Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı ile isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 10 00 TL ihtiyaç finansmanı alacak olduğunuzda, 12 aylık vade tercih ederseniz faiz oranı % 1,49 olmaktadır. Aynı şartlar 24 ay vade için de geçerlidir. Ancak ihtiyaç finansmanınızı 36 ay ya da 48 ay olarak tercih ettiğiniz zaman ise faiz oranı % 1,52 olarak belirlenir. Alınacak olan kredi tahsis ücreti ise % 0,50’dir.

 Türkiye Finans Katılım Bankası İhtiyaç Finansmanı İçin İstenen Belgeler

Türkiye Finans Katılım Bankası aracılığı ile ihtiyaçlarınızı karşılamak için ihtiyaç finansmanı başvurusunda bulunacağınız zaman hazırlamanız gereken bir takım belgeler bulunmaktadır. Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından istenen belgeler şu şekilde sıralanabilir:

 Nüfus cüzdanı, pasaport ya da ehliyet

 Gelir belgesi ve maaş bordrosu

 Hem serbest meslek sahipleri hem de işletme sahipleri için son yıla ait olan vergi levhası ile onaylı olan gelir tablosu, bilanço, imza sirküleri, mizan ve Ticaret Sicil Gazetesi

 Finansmana konu edilen ürünün proforma faturası istenir.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica