Senetle Elden Taksitle Motorsiklet Satanlar

Senetle Elden Taksitle Motorsiklet Satanlar
Senetle Elden Taksitle Motorsiklet Satanlar

Birçok insan ihtiyaçları doğrultusunda kredi çekmeye çalıyor. Fakat kredi çekmek her insan için mümkün değildir. Bu neden ile son zamanlarda kuyumculardan alınan altınlar nakite çevriliyor. Birçok kuyumcu, senet ile taksitli altın satışı yapıyor. Genel olarak insanla, bu altınları bozdurarak nakite çeviriyor. Bu durumun farkına varan kuyumcular, altın ile birlikte senet ile borç para vermeye de başladı. Bazı kuyumcular işlerini garantiye alarak, kefil ya da başka bir teminat istiyor.Bazıları ise nüfus cüzdanı örneği ve ikamet adresi ile senet yapıyor. Senet ile kolay yollarda veren firmaların tercihi çok daha mantıklı olacaktır. Bu kuyumculara gitmeden evvel, internet üzerinden araştırma yapmanız en doğrusu olur. Araştırmalarınız sonucunda, gitmeden arayarak bilgi edinebilirsiniz. Bu durumda gittiğinizde, kolay ve hızlı şekilde ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz. Kefil ve teminat isteyen kuyumcular ile de alışveriş yapma imkanınız var ise talep ve şartlarını öğrenip, hazırlıklı olarak gitmeniz daha kolay şekilde sonuca varmanızı sağlayacaktır.

Kuyumculardan Ödünç Altın Almak Mümkün Müdür?

Nakit ihtiyacı kadar, insanların altına da ihtiyaçları oluyor. Özellik ile yapılan düğünlerde, sahte takılar kendini çok fazla belli ediyor. Bu neden ile zor durumda olan düğün sahipleri, ödünç alabileceği kuyumcuları araştırıyor. Bu araştırmalar ile ödünç altın veren kuyumculara ulaşabilirsiniz. Genel olarak senet ya da bir teminat karşılığı, altınları ödünç olarak veren kuyumcuların sayısı bir hayli az. Bu kuyumcuları, yine internet üzerinden araştırma yaparak bulabilirsiniz. Ödünç aldığınız altınları, çizik almadan geri vermeniz gerekir. Aksi durumda, bazı ücretler talep edilecektir.

Kuyumcular Senet İle Altın Satışı Yapar İken Üzerine Ne Kadar Faiz Koyuyor?

Kuyumcuların senet ile altın satışı yapması, normal bir durum değildir. Bunu yapmalarının nedeni ise faiz alarak, kazanç elde edebilmektir. Çünkü bir kuyumcu, altın alıp satarak çok fazla bir kazanç elde etmez. Bu neden ile kuyumcular, taksit ile altın satışı yapmaya başladılar. Alınan altınların değerine ve modellerine göre bir faiz uygulaması olur. Genel olarak, banka kredi ile aynı oranda bir faiz ortaya çıkar. Bu durumu araştırarak taksit yaptırmanız, daha fazla faiz ödemenizin önüne geçecektir.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica