Şekerbank Hemen Kredi | Şekerbank İhtiyaç Kredisi | Tek Bir SMS le İhtiyaç Kredisi‎

Şekerbank Hemen Kredi | Şekerbank İhtiyaç Kredisi | Tek Bir SMS le İhtiyaç Kredisi‎
Şekerbank Hemen Kredi | Şekerbank İhtiyaç Kredisi | Tek Bir SMS le İhtiyaç Kredisi‎

Artık günümüzde herkesin krediye ihtiyacı olmaktadır. Bundan dolayı bankalar kredi işlemlerine hızlandırmak için her geçen gün yeni çalışmalar yapmaktadır. Şekerbank ile çok hızlı Kredi sağlanmaktadır.

Şekerbank Anında Kredi

Uygun ödemeli ihtiyaç kredileri ile hizmet veren Şekerbank Kredi boşluk TCKN yazıp 1953'e göndererek anında kredi imkanı bulunabilir. Anında kredi imkanı sağlayan Şekerbank şubeye gitmeden müşteri temsilcileri ya da bu şekilde sms ile rahatça kredi sağlamaktadır. Kredi onaylama işlemleri tamamlandıktan sonra krediye başvuran müşterilerin hesabına para anında yatmaktadır. Başvurunun ardından bankalara gitmek gerekebilir Çünkü bankaların istediği nüfus cüzdanı, ikametgah adresi, maaş bordrosu gibi evraklar isteyebilmektedir. Gerekli görüldüğü takdirde kefil de istenebilir.Şekerbank Kredi Başvurusu Sms Numarası nı öğrenmek için buraya bakabilirsiniz.

Uzun Vadeli Hızlı Kredi

Birçok şekilde Kredi sağlayan Şekerbank 5.000 TL’yi 48 ay vade ile vermektedir. Faiz oranları 1,75 olan bu hızlı Kredi aylık ödemesi 166,34 Türk Lirası olmaktadır. Bireylerin gelir durumuna göre vadeyi değiştirebilen Şekerbank İhtiyaç kredisinde 48 ay vadeye kadar çıkabilmektedir. Hem hızlı bir şekilde sağlanan bu Kredi ödeme kolaylığı sayesinde çoğu kişinin maddi sorununu çözmektedir. Bu şekilde rahat bir ödeme sağlayan Şekerbank aynı zamanda kredinin sağlanan faiz oranında geri ödeme yapmaktadır.

Bundan dolayı müşteriler ödemelerini rahat yapabilmeleri için ödeme planlarını gelecekteki gelir durumları doğrultusunda yapmalıdır. Uzun vadede ne olacağı belli olmadığı için müşterilerin problem yaşamaması açısından olabildiğince vadeli kısa tutmaları tavsiye edilmektedir.

Şekerbank Sms Kredi Özellikleri

Şekerbank ya sms kredi eyle 50 bin TL'ye kadar kredi sağlanabilmektedir. Bu sanırım üzerinde ihtiyaç kredisi talep eden kişilerin bankaya başvurmaları gerekmektedir. Çıtır Bankası sms ile sağladığı Kredi'de vade süresine göre faiz oranı 1.72 ile 1.75 arasında değişiklik göstermektedir. Şekerbank SMS ile kredi sözleşmesinde, faiz tutarının yüzde 5'i kadar banka sigorta muamele vergisi ve yüzde 15'i kadar da kaynak kullanımı destekleme fonu kesmektedir. Şeker Bankası sms ile ihtiyaç kredisi alan kişilerin banka tarafından araç sigortası yapılmaktadır. Bu sigorta krediyi kullandırmak için zorunlu yapılmaktadır. Müşterinin yaş bilgisi, cinsiyet bilgisi ve sağlık durumu ödenecek prim ücretini belirlemektedir.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica