Odeabank Nakit Hazır Kredi Aylık 320 Tl Anında Hesabında! İşte Detaylar…

Odeabank Nakit Hazır Kredi Aylık 320 Tl Anında Hesabında! İşte Detaylar…
Odeabank Nakit Hazır Kredi Aylık 320 Tl Anında Hesabında! İşte Detaylar…

Odeabank Kredisi

  Odeabank, Türkiye’deki faaliyetlerine başladığından bu yana ‘’ Nakit hazır ‘’ kampanyası ile müşterilerine kredi fırsatları sunmaktadır. Uygun faiz oranları ile verilen krediler, 1 – 48 ay vade seçeneklerine sahiptir. Müşterilerini daima düşünen Odeabank, kredi verirken % 0,5’i geçmeyen kredi tahsis ücreti almaktadır. Sigorta masrafları ile herkese göre farklılık göstermektedir. Odeabank mobil uygulaması ile Odeabank tarafından verilen kredi seçeneklerinden yararlanabilmek için öncelikle Odeabank müşterisi olmanız gerekir. Verilen kredi tutarı 1 000 TL ile 25 000 TL arasında değişmektedir.

 Odeabank kredisi kapsamında sigorta kesintisi ise kişinin yaşına ve çekilecek olan kredinin tutarına göre değişmektedir. 35 yaşlarındaki bir müşterinin ödemesi gereken sigorta bedeli 150 TL civarında değişmektedir. Çekeceğiniz tutar 10 000 TL ise aylık % 1, 64 faiz oranı ve 48 ay vade ile aylık 320 TL ödeme yaparak krediye sahip olabilirsiniz. Alınacak kredi tahsis ücreti ise 53 TL olarak belirlenmektedir.

 Kredi Başvuru İşlemleri

 Odeabank tarafından anında verilen kredi kampanyasına başvurulması için Odeabank müşteri olmanız gerekir. Daha sonra Odeabank’ın web sitesine girerek ‘’ Nakit Hazır ‘’ kredi bölümünden gerekli yerleri doldurmanız gerekir.

 "Odeabank Mobil şube aracılığı ile de kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için internet şubesi şifresi sahibi olmanız gerekir. Bir diğer ödeme yöntemi ise kısa mesaj yoludur. ‘’ NAKİT ‘’ yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazarak 8444’e göndererek başvurunuzu yapabilirsiniz.

 


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica