Maaş Müşterisi Ve Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi İş Bankası’Ndan

Maaş Müşterisi Ve Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi İş Bankası’Ndan
Maaş Müşterisi Ve Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi İş Bankası’Ndan

İş Bankası Maaş Müşterilerine Kredi Kampanyası

 İş Bankası tarafından sunulan birçok avantajdan biri de, maaşını İş Bankası’ndan alan kişilere yönelik yapılmıştır. İş Bankası’nın sunduğu avantajlardan yararlanarak nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Maaşım İş Bankası’nda kampanyası adı altında sunulan seçeneklerden hem maaşını İş Bankası’ndan alan anlaşmalı kurum çalışanları hem de maaşını İş Bankası’ndan alan emekliler yararlanabilmektedir. Tüm ihtiyaçlar için verilen kredinin vadesi 48 aya kadar değişmektedir.

 Aylık eşit taksitler şeklinde düzenlenen ödeme planı ile bütçenize uygun bir şekilde kredi fırsatından yararlanabilirsiniz. İş Bankası tarafından sunulan bu krediye farklı yollar aracılığı ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

 İş Bankası Maaş Müşterilerine Kredi Kampanyası Başvuru Süreci

 İş Bankası tarafından sağlanan maaş müşterileri ve emeklilere özel kredi fırsatından hemen yararlanmak için cep telefonunuzdan NAKİT - TC KİMLİK NO – KREDİ TUTARI – AYLIK GELİR bilgilerini aralarında boşluk bırakarak mesaj kısmına yazmanız ve 4402’ye göndermeniz gerekir. Mesaj dışında İşcep’ten, İş Bankası internet şubesinden, İş Bankası bankamatiklerinden, İş Bankası şubelerinden ve İş Bankası İşTablet’ten başvurularınızı kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu kanalların hangisini kullanırsanız kullanın, kredi yanıtınız İş Bankası tarafından hemen gönderilmektedir.

Yapılan başvurunuz olumlu yanıt aldığında, İşcep’ten krediler – kredim hazır menüsünden sözleşmeyi onaylayarak İş Bankası şubesine gitmenize gerek kalmadan kredi tutarının hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Başvuru işlemleri esnasında İş Bankası şubesi tarafından istenen bütün belgelerin eksiksiz olarak hazırlanması gerekir.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica