Kuveyt Türk Finansman Desteği

Kuveyt Türk Finansman Desteği
Kuveyt Türk Finansman Desteği

Kuveyt Türk Finansman Desteği 

 Acil nakit ihtiyacı olanlar ve bu ihtiyaçlarını kredi kullanmadan karşılamak isteyenler, Kuveyt Türk Bankası tarafından sunulan finansman desteği ile sağlayabilirler. Türkiye’deki en köklü ve en önde gelen bankalardan biri olan Kuveyt Türk Bankası, uygun ödeme seçenekleri ile tüm müşterilerine finansman desteği sağlamaktadır. Bu aşamada 48 aya varan vade seçenekleri ile aylık 306,7 TL taksit ödemeniz olmaktadır.

 Hac – Umre Ziyaretleri İçin Finansman Desteği

 Kutsal toprakları ziyaret etme hayali kuran kişilere, bu hayallerini gerçekleştirmeleri amacı ile organizasyon firmaları ile Diyanet İşleri Başkanlığı’na yapılacak olan ödemeler için Kuveyt Türk Bankası tarafından finansman desteği sağlanmaktadır.

Bütçenize uygun olan kar payı oranı ile 48 aya kadar vade fırsatı bulunmaktadır. Bu durumda sağlanan finansman desteği 10 000 TL’dir. Vade sayısı 48 olup aylık ödemeler 306,7 TL olarak belirlenir. Finansman tahsis ücreti ise 52,50 TL’dir.

 Eğitim ve Seyahat Finansmanı

 Kuveyt Türk Bankası tarafından hem eğitim hem de seyahat finansman desteği sağlanmaktadır. İlköğretimden yüksek lisansa kadar bütün eğitim süreçleri için bu fırsattan yararlanılabilir. Eğitim finansman desteği için de tutar ve ödeme yöntemleri aynı şekildedir. Hem bireysel hem de işletmelerin faydalanacağı Kuveyt Türk Bankası seyahat için finansman desteği fırsatı ile konaklama ile bilet ücreti tutarları karşılanmaktadır. Bu giderleri gösterecek olan proforma fatura ile Kuveyt Türk Bankası şubesine giderek gerekli başvuruda bulunabilirsiniz.

 


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica