Kredi Çekemiyorum Acil Paraya İhtiyacım Var Ne Yapmalıyım?

Kredi Çekemiyorum Acil Paraya İhtiyacım Var Ne Yapmalıyım?
Kredi Çekemiyorum Acil Paraya İhtiyacım Var Ne Yapmalıyım?

Mevcut dünya şartlarında herkesin paraya ihtiyacı olabilmektedir. Eğitim, sağlık, iş dünyası gibi birçok alanda insanları paraya ihtiyacı olmaktadır. Bu tür durumlarda genel olarak bankalara müracaat edilmektedir. Çoğu anlamda bu bankalar eskiye nazaran daha kolay kredi sağlamaktadır. Ama kara listeye düşenler, bankalara halihazırda bir sürü borcu olanlar, kredi notu düşük olanlara bankalar kredi sağlamamaktadır. Bu durumda olanların nasıl bir yol izlemesi gerekmektedir?

Nasıl Para Bulunabilir?

İlk olarak belirtilmeli ki, başkasının üzerine olan senet ya da çekler üzerinden kredi çekerek para ihtiyacı karşılanmamalıdır. Bunun dışında ilk olarak kötü sicile ve kredi notu düşük olan kişilere kredi sağlayan bankalara başvuru yapılabilir. Kredi notu ya da sicili ne kadar kötü olsa da doğru bir başvuru sonucunda kredi alma imkanı doğabilir. Acil ihtiyaç kredisi kapsamında bir sms ile aynı gün onaylanan krediler bulunmaktadır. Çok yüksek meblağlar olmamak kaydı ile belli oranda nakit ihtiyacını karşılanabilir. Genel olarak acil ihtiyaç kredisinde, bankalar yalnız kimlik belgesi ve gelir beyanı ile krediyi sağlamaktadır.

Bankalar Dışında Nasıl Para Bulunabilir?

Günümüzde bankalar dışında para bulmak çok kolay bir işlem değildir. Para bulmanın en iyi ve güvenilir limanı bankalardır. Fakat bankalardan hiç bir şekilde kredi alma imkanı oluşmadı ise, alternatif olarak, bankalar dışında kredi sağlayan koç finans, Evkur gibi firmalardan acil kredi ihtiyaçları karşılanabilir. Bankalara benzeyen bir yapıda çalışan bu finans kurumları ihtiyacınız olan maddi şeyin parasını karşılayıp, size hizmeti ya da ürünü sağlamaktadır.

Alternatif Para Bulma Yöntemleri

Finans kurumlarından da para ihtiyacı karşılanamadığı takdirde. Uzun vadeli borçlanmalar ile para ihtiyacı karşılanabilir. Uzun vadede GSM operatörleri tarafından sağlanan, yüksek ücretlere sahip telefonlardan alınıp, ambalajından çıkarmadan, doğrudan satılarak nakit paraya çevrilebilir. Uzun vadede ödenecek olan bu borç, belli oranda nakit para sağlayacaktır. Bir diğer nakit para bulma yöntemi ise, mevcut bulunan nakit paraya çevrilebilecek olan beyaz eşya, mobilya, elektronik cihaz, fotoğraf makinesi gibi ürünlerin çok deforme olmadan ve acil ihtiyaç sınıfına girmediği takdirde satışa sunularak, nakit para ihtiyacı karşılanabilir.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

 1. profilClark Berry

  Dikkat:

  Biz sizin mali sorununuza en iyi çözümü veren sertifikalı ve kayıtlı bir Kredi Kredisi Şirketiyiz, projeniz, işiniz, vergileriniz, faturalarınız ve diğer birçok nedenden ötürü paraya ihtiyacınız var, kredilerimiz kolay ve ucuzdur, bugün için bizimle iletişime geçin İhtiyacınız olan kredi, biz% 3 faiz oranı kadar düşük bütçenize uygun herhangi bir kredi düzenleyebilir, daha fazla bilgi için e-posta ile geri alın..

 2. profilleo lobito

  Borcunuzu ödemek için acil bir krediye ihtiyacınız var mı? Yeni bir iş kurmak mı? Evet ise bizimle iletişime geçin

 3. profilYurdanur

  BİR KREDİ İHTİYACINIZ MI? EĞER EVET SİZİN TARAFINIZ İÇİN HİZMETİNİZDEYİZ.
  Sevgili Beyefendi / Hanımefendi,
  Krediye ihtiyacınız var mı? Herhangi bir kredi almakla ilgileniyor musunuz?
  Yoksa finansal olarak endişeli misiniz? Ödeyecek borcun var mı? Eğer evetse,
  Dünyanın her yerine kredi veriyoruz. Kredinizi bugün almak için
  Şimdi bize ulaşın...

 4. profilahmet

  Krediye ihtiyacınız var mı? Bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen bana e-posta yoluyla ulaşın

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica