Kefilsiz Kredi Veren Yerler

Kefilsiz Kredi Veren Yerler
Kefilsiz Kredi Veren Yerler

Kefilsiz Kredi Veren Yerler; Yaşadığımız günlerde paraya olan ihtiyacın oranı geçim şartlarına göre yükseldiği gözleniyor. Bu nedenle hesaplamaların dışında bir ihtiyacı karşılamak için elinde nakit veya yastık altında birikimi bulunan insanlar gün geçtikçe azalmakta.

Döviz ve piyasa hareketlerindeki orantısız yükselişler insanların su giderlerinden mutfak giderlerine kadar hayatımızın her alanındaki giderleri etkilemiş durumda. Bu yüzden ufak çapta bir nakit ihtiyacı bile doğsa soluğu bankalarda almak durumunda kalıyoruz.

Kefilsiz Kredi Veren Yerler

Günümüz şartlarında kimse faizsiz borç vermediği ve alamadığı gibi bankalardaki faiz oranları da dolaylı olarak yükselmiş bulunmakta fakat bazı bankalar küçük ölçekli ihtiyaçlarımızı karşılamak için çok ayrıntıya girmemiş ve ödeme durumlarına göre bazı imkanları müşterilerine tanımış bulunmaktalar.

Kefilsiz Kredi İmkânı

Kefilsiz kredi çekmek bazı bankalar ve müşterileri için mümkün. İhtiyaç kredisinin limiti kısıtlı fakat o an için işinizi görecek ve ödeme imkanları daha rahat olarak belirlenmiş bir kredi türü. Peki Hangi bankalar kefilsiz ve Evraksız ihtiyaç kredisi veriyor şimdi biraz bunlardan bahsedelim.

İNG Bank

İNG Bank ihtiyaç sahibine 10.000₺ ihtiyaç kredisi imkânı sunuyor. Biraz düşük bir meblağ fakat belki o anda bu kadar nakit sizin ihtiyacınıza tam cevap verebilir. Ödeme şartları 48 aya kadar uzanan bu kredide kefil ve evrak temini aranmıyor. Hem hızlı hem de işinizi görecek bir teklif. %1,49-%1,59 arasında değişen faiz oranıyla ödeme şartlarınızı kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Enpara.com 

QNB Finansbank firmasının bir markası olan enpara, daha yüksek ihtiyaçlara cevap verecek bir teklifte bulunuyor. 50.000₺’ye kadar kefilsiz ve komisyonsuz kredi imkânı tanıyan bu sisteme dahil olmak biraz daha yüksek maliyetler gerektiriyor. Vade uzunluğu aranmaksızın faiz oranı sabit %2,07 oranında sabitlenmiş durumda. Doğal olarak ödeyeceğiniz tutar da bu oranda yükseliyor.

Cepteteb 

Türk Ekonomi Bankasının yapımını üstlendiği Cepteteb uygulaması üzerinden kredi almanız da mümkün. Bu kurumlar arasında en ağır şartlarda kredi sağlayan kurum olan Cepteteb’ in faiz oranları %2,27 ile %2,34 arasında değişiyor. Kefilsiz ve komisyonsuz alabileceğiniz en yüksek rakam 30.000₺’ ye kadar olup vade aralığı ise yine 48 aya kadar uzatılabilmektedir.

Bu rakamlar muhtemelen birçok ihtiyaç sahibinin sorunlarına yanıt verebilecek şekilde hesaplanmış. Kredi çekebilmekteki en büyük etken yine birçok müşterinin de bildiği gibi kredi notudur. Kredi notu hakkındaki ayrıntılı bilgiyi de yine sitemizden öğrenebilirsiniz. Araştırmalar ve verilerden yardım aldığımız yazımız sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bankalar ile görüşerek size tanınabilecek en uygun fırsatı bizzat öğrenmek daha somut sonuçlar verecektir.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica