Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2018

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2018
Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2018

Gelir belgesiz kredi veren bankalar; gelir belgesi çalıştığınız firmaların kurumsallık durumuna göre her ay maaş günü veya ay içerisinde maaşınız aldıktan sonraki bir gün bordro olarak verilen bir belgedir. Bazı firmalar bunu bordro olarak çalışanına verir. Bazı firmalar ise bir çıktı olarak temin eder. Gelir belgeniz sadece isminden anlaşılan şekilde gelirlerinizi belirtmez. Ay içerisinde yapılan resmi kesintiler yani damga vergisi, işsizlik sigortası fonu, şahsi sigorta kesintiniz gibi bütün giderleri ve gelir olarak net ve brüt maaşınız, ekstra bir çalışma veya resmî tatillerde çalışma izni alınmış ise o günlerdeki çalışmaların mesaisi veya bir prim ve başka hak edişiniz varsa bunların tamamını içermelidir.

Bu konu hakkında diğer ayrıntılar için bu linkten faydalanabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2018

Her ay gelir belgesi alıyor olmanız ve bu belgeleri saklıyor olmanız herhangi bir kredi çekme ihtimali olduğunda sizin için bir artıdır. Çünkü bazı bankalar gelir belgesi temin etmenizi ister. Aynı zamanda bu belge sizin ne zamandır çalıştığınızın ve düzeninizin işaretidir. Bankalar için bu belge bir nebze de olsa güven teşkil eder.

Şartlar her zaman düzgün ve istediğiniz gibi gitmeyebilir. Herhangi bir hastalık, hastanede yatma, aracınızın arızalanması veya bir parça ihtiyacı doğması, aylık ya da yıllık bakımları, sigortası ve muayenesi sizin için planladığınız bütçeye ekstra olarak yansıyabilir. Bu durumlar da hesapladığınız gibi gitmediği için ekstra bir gelire ihtiyaç doğurur. Bu gelirlere sahip olabilmek için en yakın adres tabi ki bankalar.

Gelir belgesiz kredi veren banka var mı? Tabi ki gelir belgesiz kredi veren bankalar mevcut. Gelir belgesi ile gözünüzü korkutmanıza gerek yok. İnsanlık hali sonuçta bir belge olduğu için yanlışlıkla yırtılabiliyor, kaybedilebiliyor ya da alma ihtiyacı duymuyorsunuz. Hiç merak etmeyin. İhtiyaç durumunda en az bir nüshasını çalıştığınız firmadan basit bir şekilde tekrar temin edebilirsiniz. Bu belge çok önemli bir belge değildir aslında. Asıl bankaların araştırdığı konular sizin nasıl bir kredi geçmişiniz olmuş ya da ipotek olarak gösterebileceğiniz bir variyetiniz var mı? Bunların dışında da güvenebileceğiniz ya da size güvenen bir kefiliniz varsa bu ayrıntılar sizin için daha önemli durumdadır.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica