En Para’Dan İhtiyaçlarınız İçin Ayda 152 Tl’Ye Tam 5.000 Tl Kredi!

En Para’Dan İhtiyaçlarınız İçin Ayda 152 Tl’Ye Tam 5.000 Tl Kredi!
En Para’Dan İhtiyaçlarınız İçin Ayda 152 Tl’Ye Tam 5.000 Tl Kredi!

Kolaylığın Bankası

En Para bankacılık sektörüne yeni bir soluk getirmekle kalmayıp muhteşem hizmetleri ile de her geçen gün büyüyen bir yapıya sahip. En Para müşterisi olmayanların internet üzerinden dolduracakları En Para formu ile müşteri hizmet yetkilisi sizin arzu ettiğiniz yere gelerek hesap açma işlemlerinizi tamamlıyor. Ardından kredi gibi tüm ihtiyaçlarınızda bu güzel uygulamayı tercih edebiliyorsunuz. Uygulaması oldukça basit dizayn edilmiş ancak güvenlik açısından önlemleri oldukça başarılı. Üstelik bu platform sadece ücretsiz Eft ya da Havale yapmıyor. İhtiyaç duyan değerli kullanıcılarına kredi imkanı da sunuyor.

 Kredi kullanımları mobil uygulama üzerinden yapılıyor. En Para şube kullanmadan oldukça geniş bir kitleye ulaşma seviyesini işlemlerdeki hızına ve kolay yapısına borçlu. Kredi başvurusu kolayca yapılıyor. Olumlu sonuçlanması halinde hemen sözleşmeleri de onaylayarak kredi kullanım adımı tamamlanıyor. Para çok hızlı bir şekilde hesaba aktarılıyor. Böylece şubeye gitmeden, sıra beklemeden, evrak ya da imza süreçleri ile yorulmadan rahatça dakikalar içerisinde kredi alımı tamamlanmış oluyor.

 Her Şey Açık Ve Net

 En Para'nın yaptığı birçok kampanyanın yanı sıra yeni kampanyası sayesinden ayda sadece 152 liraya 5000 lira kredi sunuluyor. Üstelik 152 liradan daha fazla ödeme imkanı olanlar da bu tutarı bağlı kalmayıp vadeyi yükseltebiliyorlar. Şeffaf bir çalışma sistemine sahip olan banka sadece tutarın her bin lirası için 5 liralık bir kredi tahsis ücreti alıyor. Bu da 5000 lira için sadece 25 lira.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica