Eğitim Kredisi Uygun Koşullarda İş Bankası’Nda

Eğitim Kredisi Uygun Koşullarda İş Bankası’Nda
Eğitim Kredisi Uygun Koşullarda İş Bankası’Nda

İş Bankası’ndan Eğitim Kredisi Kampanyası

Türkiye’de sunduğu hizmetleri ile birçok kişiye destek olan İş Bankası, eğitim alan öğrencilere de desteğini her zaman sunmaktadır. Bu konu dâhilinde ilk ve orta derecedeki özel okullar, yurtdışında öğrenim görenler ve üniversite eğitimi almak isteyen ancak maddi imkânları kısıtlı olan öğrenci ve ailelerine İş Bankası tarafından destek verilmektedir.

Eğitim kredisi kapsamında verilen İş Bankası kredileri sayesinde uygun faiz oranları ve ödeme seçenekleri ile öğrencilerin eğitimi çok daha kolay bir hale gelmektedir. Çocukların eğitim giderlerinin sürekli arttığı günümüzde, eğitim masraflarının tek bir kalemde ödenmesi aile bütçesine büyük bir yük oluşturmaktadır.

Çocukların eğitim masraflarının tamamının karşılanmasını sağlayan İş Bankası, vermiş olduğu nakit desteği taksitler halinde geri almaktadır. Bu da ailelere ve öğrencilere büyük katkı sağlar. Sizlerde bu fırsattan faydalanmak için istenen belgeler ile en yakın İş Bankası şubesine gidebilirsiniz.

 Eğitim Kredisi Başvuru İşlemleri

İş Bankası tarafından sunulan eğitim kredisine başvurmak için öğrencinin öğrenci kayıt belgesi ya da okul ücretini gösteren belgenin ibraz edilmesi gerekir. Eğer var ise kefil olan kişinin de son ay maaş bordrosu ve diğer belgeler ile başvuru işlemleri sürdürülür.

Tüm belgeleri eksiksiz olarak hazırlayan serbest meslek çalışanları, emekliler ve ücretli çalışanlar İş Bankası eğitim kredisinden yararlanabilmektedir. Çekilmek istenen tutarın ve ödenmek istenen vadenin sayısına göre İş Bankası kredi faiz oranları ve geri ödeme tutarı değişmektedir.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica