Burgan Bank Borç Transfer Kredisi! Tüm Borçlarını Tek Bankada Topla!

Burgan Bank Borç Transfer Kredisi! Tüm Borçlarını Tek Bankada Topla!
Burgan Bank Borç Transfer Kredisi! Tüm Borçlarını Tek Bankada Topla!

Borç Transfer Kredisi Nedir?

 Günümüz şartlarının zor olması nedeni ile hemen hemen herkesin birçok bankada farklı borçları bulunmaktadır. Dağınık halde bulunan bu borçların tek bir bankada toplanması için sunulan kredi fırsatına, borç transfer kredisi denilmektedir.

Borç kapatma kredisi ile farklı yerlere ödeme yapmak yerine, tek bir yere toplanan borçlarınızı daha kolay takip ederek ödemelerinizi aksatmadan yapabilirsiniz. Bu anlamda yeni dönemde fırsat sunan Burgan Bank, tüm borçlarınızı tek bankada toplama fırsatı sunuyor.

 Kredi ve kredi kartı borçlarınızı ödeyemediğiniz zaman borçlarınız yasal takibe gönderilir ve yasal süreçler ile borcunuz daha da artar. Bu durumda daha fazla borç ödememek ve kredi puanınızı düşürmemek için Burgan Bank’ın borç transferi kredisinden uygun faiz oranları ile yararlanabilirsiniz.

 Burgan Bank Borç Kapama Kredisi Nasıl Alınır?

Tüm ödeme sıkıntılarınızı rahatlığa çeviren fırsatlar sunan Burgan Bank, ödemelerini takip ederken zorlanan ve tüm borçlarını tek bir çatı altında toplamak isteyen müşterilerine 48 aya kadar vade seçenekleri ile ve aylık % 2,07 faiz oranı üzerinden kredi vermektedir.

 Çekeceğiniz kredi tutarı 10 000 TL olarak belirlenir ise 48 aylık vade seçeneği ve aylık % 2,07 faiz oranı ile aylık 359 TL ödeyerek sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz. Bu kredi için Burgan Bank tarafından 50 TL kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak için Burgan Bank şubelerinden birine giderek kimliğiniz ile işlemleri yapabilirsiniz.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica