Ayda 159 Tl Ye 5.000 Tl ye İhtiyaç Kredisi

Ayda 159 Tl Ye 5.000 Tl ye İhtiyaç Kredisi
Ayda 159 Tl Ye 5.000 Tl ye İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç Kredisi Fırsatları

 Günümüz şartlarında hemen herkesin acil nakit ihtiyacı olduğu dönemler görülmektedir. Bu dönemlerde yardımınıza koşan bankalar aracılığı ile uygun koşullarda kredi çekerek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

 Türkiye’de faaliyet gösteren bankaların her biri belirli dönemlerde kredi kampanyaları düzenlemektedir. Bayram ve okul başlangıcı dönemlerinde müşterilerinin ihtiyaçlarına yardımcı olmak için uygun faiz oranları ve ödeme şekilleri ile kredi verilmektedir.

 Son dönemlerde aylık 159 TL taksit ödemesi ile 5 000 TL kredi kampanyası dikkat çekmektedir. 5 000 TL gibi ufak nakit ihtiyacınızı uygun ödeme yöntemleri ile karşılayabilirsiniz. Aylık 159 TL ile 48 ay vadeli kredi almak istediğiniz zaman geri ödeme tutarınız ortalama olarak 7 500 TL ile 7 800 TL arasında olmaktadır. Faiz oranı ise 1, 59 civarına denk gelir. Vade sayısı azalır ise kredi geri ödeme tutarında da azalma görülür.

 Başvuru İşlemleri

Aylık 159 TL ile 5 000 TL’lik krediye başvurmak için ilgili bankanın size en yakın olan şubesine gidebilirsiniz. Şube personeli tarafından kimlik numaranız ile ekrana sorgulama yapılır ve geçmiş dönem ödeme performansınızı içeren kredi notunuza bakılır. Kredi notunuz düşük ise kredi alma konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Ancak kredi notunuz yüksek ise kredi işlemleriniz anında yapılarak ödemeniz gerçekleşir.

Bankaya gitmeden başvuru yapmak için de internet bankacılığını kullanmanız gerekir. Bankanın web sitesinden internet şubesine girerek, kredi tutarını ve vadesini yazarak başvuru yapabilirsiniz.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica