Antalya Kefilsiz Senetsiz Mobilya Satışı Yapan Yerler

Antalya Kefilsiz Senetsiz Mobilya Satışı Yapan Yerler
Antalya Kefilsiz Senetsiz Mobilya Satışı Yapan Yerler

Yeni evlenecek olanlar veya evini yenilemek isteyenler elinizde peşin paranız yok ise, kefilsiz ve kartsız alışveriş yapabileceğiniz seçeneğiniz çok az. Çoğu bu tarz eşya satan yerler mutlaka kefil ve senet istiyor. Antalya'da ikamet edenler için iki firma var. Bu iki firma mobilya satışı yapıyor ve satış esnasında kefil, senet ve kredi kartı istemiyor. Müşterilerinden sadece doğal olarak kimlik bilgilerini istiyor ve bu bilgilerinizi kayıt altına alıyor. BU firmalar şu şekildedir.

 1.Berke Mobilya

 22 yılı aşkın sürede mobilya sektöründe faaliyet gösteren Berke Mobilya, sahip olduğu bu tecrübe ile müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Müşterilerine senetsiz, kefilsiz 18 aya kadar vade imkanı sunuyor. Ayrıca sadece Antalya'da değil internet mağazası aracılığı ile Türkiye'nin her yerine mobilya satışı gerçekleştiriyor. Başvurduğunuz takdirde nakliye ve montaj işlemlerini de kendileri karşılıyor. İster internet adresinden, ister şubeden aldığınız ürün olsun, bunları koşulsuz 7 gün içinde iade etme hakkınız da bulunuyor.

 2.Engince

 Bir diğer Antalya'da bulunan mobilya mağazası Engince, bu mağazada da yine kefilsiz, senetsiz alışveriş yapabiliyorsunuz. Bu mağaza değişik bir uygulama yürütüyor. Şöyle ki mağazadan kefilsiz, senetsiz alışveriş yapabiliyorsunuz ancak ödeme kısmında ya kredi kartı ile ya da mağazanın anlaşmalı bulunduğu bankalardan uygun kredi imkanı ile ödemenizi tamamlıyorsunuz. Bu yöntem iki tarafından karşılıklı garantisini sağlıyor. Ayrıca Türkiye'nin her yerine teslimat ve montaj hizmeti sunuluyor.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica