Aktif Bank Ev Hanımlarına Kredi, Aktif Bank Ev Hanımlarına Kredi Veriyor Mu?

Aktif Bank Ev Hanımlarına Kredi, Aktif Bank Ev Hanımlarına Kredi Veriyor Mu?
Aktif Bank Ev Hanımlarına Kredi, Aktif Bank Ev Hanımlarına Kredi Veriyor Mu?

Bankalardan kredi alınabilmesi için kişilerin ilk önce bir gelirinin olması gerekmektedir. Yapılan her türlü kredi başvurusunda bankanın talep ettiği gelir belgesi şartı, kredi talep eden kişi tarafından tamamlanamaz veya istenilen düzeyde bir gelire sahip olmazsa kredi başvuruları onaylanmayarak geri çevrilmektedir. Gelir belgesinden dolayı kaynaklanan sorunlarda en çok krediye ihtiyaç duyan ev hanımları faydalanamamaktadır. Ev hanımları gerek kendileri gerekse ev ve çocuk için birçok eksiklik yaşamaktadır.

Eşlerinden aldıkları paranın yetmemesi ve düzenli olmasa da evde yapabileceği ufak çaplı işlerle maddi duruma destek olmaya çalıştıkları halde çoğu zaman yetersiz kalmaktadır. Ev hanımlığı zor bir meslek olmasına rağmen sırf düzenli gelirleri yok diye bankalar tarafından kredi verilmedikleri için mağduriyet yaşamaktadır. Ev hanımlarının kredi başvurularına cevap verecek ilk banka ise Aktif Bank'tır.

Aktif Bank birçok ilde şubesi bulunmasa da, şubesi bulunmayan illerde ise internet başvuru aracılığıyla kredi talebini kabul etmektedir. Her zaman ödeme kolaylığı ve esnek şartları ile müşterisine değer vermektedir. Aktif Bank, sunmuş olduğu kredilere başvuru yapabilmek için Aktif Bank internet sitesinden giriş yapılmaktadır. Aktif Bank internet sitesinde 50 bin liraya kadar kredi başvuru talebi bulunmaktadır. Aktif Bank sadece ev hanımlarına özel kredi vermemektedir. Ev hanımları Aktif Bank kredi paketlerinden birçoğundan faydalanmaktadır.

Kara Listede Bulunmamanız Gerekmektedir

Aktif Bank tarafından sunulan kredi paketlerine internet sitesi üzerinden yapılan her türlü başvuru anında değerlendirmeye alınmaktadır. Özellikle ev hanımlarının faydasına olan kredi paketleri, herhangi bir belge ya da şubeye gitme şartı istenmemektedir. Aktif Bank'ın belirlediği kriter sadece kredi notu ve banka sicili olmaktadır. Kredi notu, banka taksitlerinin tam zamanında ödenmesiyle daha çok yükselmektedir.

Tam zamanında ödemediğiniz borçlar yüzünden bankalar kişiyi kara listeye almaktadır. Eğer kredi notunuz 1400 ve üzerindeyse Aktif Bank' dan kredi çekmeniz kolaylaşacaktır. Ayrıca kara listede bulunmamanız ve yaş sınırına takılmamanız gerekmektedir. Kredi onaylandığı zaman en yakın Aktif Bank şubesine giderek veya kimliğinizle birlikte en yakın PTT şubelerine giderek onaylanan kredinizi buradan tahsil edebilirsiniz.Garanti Bankası Ev Hanımlarına Kredi için bakabilirsiniz.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica