Neler yapar?

Bankaların kredi verme koşullarında çok katı olması, faiz oranlarının yüksek olması, krediyi vermek için kişileri sıkıntıya sokan çok detaylı evraklar istemesi nedenleri ile kişiler mali sıkışıklığa düştükleri durumlarda, başka çıkış yolları aramaktadırlar. Bu yolların başında da faiz almayan yerlerden borç almak gelmektedir. Ancak, bu tarz yerlerin var olup olmadığından bile habersizdirler. Kredisizborcpara.net Türkiye'de bulunan finans kuruluşlarını kişilere tanıtarak, imkanları dahilinde düşük veya sıfır faiz ve yüksek vade oranları bulunmakta olan bankaları ve yardım kuruluşlarını bilmeyen kişilere, bu kurum ve kuruluşları tanıtma amacı ile kurulmuştur. 

Nereden Para Bulabilirim?


İhtiyaç sahipleri, en çok paraya ihtiyaç duydukları zamanlarda bankalardan, kredi notları düşük olduğu gerekçesi ile red cevabı alabilmektedirler. Bankadan sonra, finans şirketlerinden borç almaya çalışmaları halinde, yüksek vade oranları ile karşılaşmakta yine alamamaktadırlar. Sonuç itibari ile tefecilerin kapısını çalmakta olan kişiler bile bulunmaktadır. Halbuki bu kişilerin, kredisiz borç parayı nereden alacaklarını bilmeleri halinde, işleri daha kolay yoldan çözümlenebilecektir.

Sitemiz, "Kredisiz borç para nereden bulabilir im?" diyen kişiler için, farklı alternatifler üreterek, onlara çözüm yolları sunmakta olan bir sitedir. Yazılarımızda, yeni evlenecek olan, mobilya almak zorunda olan, nakit parası ve kredi kartı bulunmadığı için bankalardan kredi alamayan kişiler için bile, elden taksitle ödeme sistemi ile mobilya satan firmalar gösterilerek çözüm getirilmektedir.

Ev hanımları, Çiftçilikle, Esnaflıkla Uğraşan Kişilere Çözümler


Ev hanımları için devlet desteği ile verilmekte olan kredi çeşitleri, kolay ödeme seçenekleri, çiftçiler için, sıfır faizli hayvancılık kredileri, yedi yıl sonra bile ödemesine başlanılabilen krediler, sitemiz içerisinde sunmuş olduğumuz çözüm önerilerinden sadece bir kaç tanesi.

Devletin tanımış olduğu imkanlar çerçevesinde, kosgeb aracılığı ile esnafa ve girişimcilere verilmekte olan vadeli, sıfır faizli, belirli bir süre ödeme yapılmaksızın daha sonra ödenmesine başlanabilen krediler, hatta geri ödemesi dahi olmayan kredi imkanlarının hepsi sitemiz içerisinde incelenmektedir.

Kredisiz Borç Para sitesinin kuruluş amacı, kişilere para sıkıntısına düştükleri ve bankalardan kredi alamadıkları durumlarda, faizsiz, uzun vadede borç alabilecekleri finans kuruluşlarını tanıtmaktır. Bunun dışında, maddi sıkıntıya düşmemek adına neler yapmaları gerektiği konusunda yardımcı olmak da, kuruluş amaçlarımız içerisindedir. 

Yandex.Metrica